Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Rasa yorków...


Rasa yorków...

Rasa yorków jest rasą typowo kanapową i wystawową. Ludzie zwracają uwagę na rodowód i rodziców danego szczenięcia, nim zdecydują się na wydanie kilkuset złotych na zakup pieska. Wydaje się, że nie powinno decydować się na tę rasę, jeśli ktoś szuka pieska na podwórko do pilnowania domu. Yorki psy lubią zabiegi kosmetyczne i kąpiele. Jest to bardzo wrażliwa rasa. Lubią, gdy się je głaszcze i zwraca na nie uwagę.


Psy te doskonale nadają się dla osoby samotnej lub osoby starszej, ponieważ nie sprawiają problemów związanych z długimi spacerami. Większe psy potrzebują, by się wybiegać, a małe i delikatne yorki nie odbiegają daleko od swojego właściciela, więc nie musimy ich trzymać nawet na smyczy. Rasa ta jest jednak dość drogą rasą, więc powinniśmy zastanowić się nad tym, czy nas na to stać. Większość tych piesków nie toleruje tanich psich pokarmów, a ich żołądki są bardzo wymagające. Na zimę potrzebują odpowiednich ubranek, by się nie przeziębić. Widać więc, że niemal we wszystkich dziedzinach są one wymagające.


Głosuj (0)
futrzyk 19:04:24 16/12/2015 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

PieskiKsięga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Październik
Wrzesień


O mnie

Dodaj do Ulubionych

10089

Linki


Ulubieni