Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jakiego kota wybrać?


Jakiego kota wybrać?

Szukałem żwawego kota, który sprawi, że codzienne życie będzie sporo bardziej interesujące. I właśnie dlatego kupiłem kota syjamskiego - ciężko powiedzieć, iż kot syjamski jest małym wydatkiem, no jest raczej drogi, jednak jestem i tak zadowolony. Głównie z tej przyczyny, że jakby nie patrzeć mój znajomy nie skłamał; tzn. faktycznie jest tak, iż koty syjamskie charakteryzują się bardzo energicznym podejściem. Pewne koty są przeraźliwie nudne - lecz z pewnością nie te syjamskie!

Żywię nadzieję, że każdy się zgodzi - tzn. chcę napisać, iż idealny kot to ten, który niby jest piękny, bardzo spokojny, to jednakże jakby nie patrzeć potrafi gdy jest to wymagane ukazać wszystkim własną niesamowitą mądrość oraz żwawość. Takowymi kotami są właśnie maine coon! Należy powiedzieć, że kot mainecoon, wywodzi się z USA, pod niemal wszystkimi względami jest piekielnie uroczy. Sam myślę, że to ścisła czołówka jeśli już pobawić się w ranking kotów.


Głosuj (0)
futrzyk 11:44:15 21/01/2016 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

PieskiKsięga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Październik
Wrzesień


O mnie

Dodaj do Ulubionych

10089

Linki


Ulubieni